Sobota 9.4.2022 Tetínské farmářské trhy – Velikonoce

Sobota 9.4.2022 Tetínské farmářské trhy – Velikonoce

Přijďte navštívit Tetínské farmářské trhy ! V krásném přírodním prostředí uprostřed neporušené přírody. Přijďte prožít příjemný den a oslavme společně Velikonoce.

Velikonoce jsou nejen nejvýznamnějším křesťanským svátkem, ale jsou hlavně obdobím lidových tradic spojených s vítáním jara. Jsou časem oslav a veselí.
Zajistíme celodenní dětský program, živou hudbu, různé stánky s občerstvením a s regionálními produkty. Na závěr bude vyhlášena tombola. Již nyní se na vás těšíme!
Doba konání: 9:00 – 15:00 hodin.

Našich trhů se zúčastní Velkostatek Tetín, Farma Svinaře, Dědkův Mlýn, Mia´s cupcakes, Hořčice Fili Fili, Medový Servis, Oliva Gourmet, Oceterie.cz, Levandulové Údolí Chodouň, Bonté sýry-vína- dobroty, Květinový statek, sýry od manželů Giňových, B&B-partner řeznictví a uzenářství Majer, Davídkovo koření, Hýskovská zmrzlina, Hauer-cukrová vata&popcorn, Michal Rajlich-proutěné koše, AdelinaRt, Domeček Hořovice, Bifé na Stojáka, kavárna Včera Hořovice, Rybárna Beroun, Klubíčko Beroun, Káva od Kubišty, Trdelník Karlštejn.cz, Pivovarská restaurace Berounský medvěd, Hana Sudíková-květinové dekorace,  Woodformers-Karlštejn.toys, Atelier Celemína, Limetka handmade, Bluebury, Gauri.cz, Taterka Therapy , Muzeum keramiky Beroun, Atalin Keramika, Bonbóny Lutýnka, Voskované ubrousky by Veronika, Marimonovi-dobroty ve skle, Prababička Fanynka, Schovaná kavárna s pekárnou, Spleteno, Vinný bar Barrande, Sweet Macrons, Myslivecký spolek Tetín-Jarov, Sdružení Svaté Ludmily a Komunitní centrum Tetín.

© Copyright Tetínské farmářské trhy s.r.o. | webdesign