Prababička Fanynka

Dovolte nám, abychom se představili. Jsme malá rodinná firma, která se rozhodla navázat na prvorepublikovou tradici výroby vůní, parfémů, vonných svíček. Sortiment jsme doplnili také o námi navrhované dárkové zboží. Klademe důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a originalitu výrobků. Možná vás napadne, proč se jmenujeme Prababička Fanynka. Je to jednoduché, značku jsme pojmenovali po naší prababičce Františce nebo Fanynce chcete-li.
Máte rádi atmosféru starých časů, dobré domácí jídlo, nostalgické zahrady plné růží, pivoněk a levandule, sbíráte smaltované nádobí, konvice, oprýskané staré stoličky a židle, prostě všechny ty krásné věci připomínající doby minulé…?
Milujete lucerny, svíčky všeho druhu, jejich mihotavá světýlka i nádhernou vůni, všude máte polštářky s romantickými růžemi, ptáčky, krajkami, volánky…Líbí se vám vintage styl a tvoříte si dle něj svůj domov a tak nějak celkově nepatříte do dnešní uspěchané doby stejně jako my? Pak se na vás budeme těšit na Tetínských farmářských trzích.
Hana Zajícová, majitelka značky Prababička Fanynka

Více informací na:
e-shop: www.prababickafanynka.cz
tel.: +420 731 935 132

© Copyright Tetínské farmářské trhy s.r.o. | webdesign