Dobromysl / DobroDílo

Šance na normální život pro lidi s hendikepem.

Nezisková organizace Dobromysl založila sociální podnik DobroDílo, který nás, osoby s mentálním hendikepem, zaměstnává. Jsme tak součástí běžného trhu práce a s respektem k našemu hendikepu můžeme pracovat a žít nezávislým životem.

Co perfektně umíme, a baví nás?
Hlavně se zaměřujeme na výrobu mýdel, ta pro Vás vyrábíme ručně. Mýdla jsou certifikovaná a každý kus je originál. Naleznete u nás mýdla v 11 vůních a 6 základních tvarech. I v balení jsme profíci! Každé mýdlo je připravené v krásném dárkovém balení se stuhou a mašlí, připravené být okamžitě voňavým a hlavně praktickým dárkem.

Pro firemní účely umíme vyhotovit i originální tvary na přání s logem, visačkou v dárkovém balení s vizitkou či ručně psaným vzkazem. Prostě tak jak si budete přát – pro Vaše obchodní partnery a zaměstnance.

Nově také navlékáme náramky z minerálních kamenů a ve spolupráci se sociálně terapeutickou dílnou v Dobromysli vyrábíme keramiku, svíčky a koupelové soli.

Nákupem našich výrobků nám nejen že umožníte pracovat a žít tak běžným životem, ale podpoříte i poskytování sociálních služeb v Dobromysli. Tak aby Dobromysl byla pro nás, i pro ostatní lidi s hendikepem, i nadále průvodcem na cestě k samostatnosti a plnohodnotnému životu.

Děkujeme

Více informací na: dobromysl.org

E-shop: dobrodilo.cz

© Copyright Tetínské farmářské trhy s.r.o. | webdesign