Čerstvé lívanečky trochu jinak

Jmenujeme se Čerstvé lívanečky trochu jinak a s nadšením přinášíme na český trh sladkou specialitu pocházející z Nizozemska. Když jsme ji poprvé ochutnali, hned jsme si ji zamilovali a chtěli bychom to přenést i na Vás.

Tato sladká specialita se nejvíce podobá našim českým lívancům. Jsou to kynuté bochánky v průměru asi 4 cm z kynutého litého těsta s vůní vanilky, se zlatavou krustou, pečící se bez kapičky oleje na litinové plotně. Na výrobě si dáváme hodně záležet, těsto si vyrábíme sami a poctivě vybíráme jenom ty nejlepší suroviny. Nepoužíváme sypké směsi ani chemické konzervanty.

Lívanečky pečeme vždy čerstvé přímo před zraky hostů. Porce je 10 kusů a podáváme je tradičně s máslem a cukrem nebo námi připravovaným horkým ovocem, kvalitní čokoládou bez palmového tuku. Naše lívanečky také zdobíme čerstvým sezónním ovocem, našim domácím karamelem, vlašskými ořechy a čerstvou šlehačkou ze smetany.

Lívanečky podáváme v papírových miskách s dřevěným napichovátkem. Zásadně nepoužíváme jednorázové plastové obaly.

Naši práci milujeme a proto ji děláme s láskou. Připravujeme pro Vás vždy jen to, co chutná i nám samotným. Kvalitu, pro kterou se k nám lidi rádi vracejí.
Prezentujeme se jménem „Čerstvé lívanečky trochu jinak“. S našim stánkem cestujeme po celé České republice a účastníme se farmářských trhů, jarmarků, historických akcí, poutí, festivalů a všech akcí kde nás rádi uvidíte.

Více informací na: www.livaneckytrochujinak.eatbu.com

© Copyright Tetínské farmářské trhy s.r.o. | webdesign