B&B

Máte mlsný jazýček? My také a proto jezdíme za vámi, abychom vám nabídli dobroty z našeho širokého sortimentu uzenářských výrobků. Z něho můžete konkrétně na Tetínských farmářských trzích, ochutnat výběr toho nejlepšího z vepřového masa. Poznáte nás podle označení ORIGINÁLNÍ PRODEJNA a VÝZNAMNÝ PARTNER řeznictví a uzenářství Majer Třemošná. Tím je jasné, že výrobky pocházejí výhradně od tohoto mistra řezníka.

Rod Majerů je od roku 1923 už třetí generací spojenou s tímto řemeslem a každým výrobkem potvrzují, že rodinnou tradici udržují se ctí. Základem dobrých uzenin, je kvalitní maso. Proto jsou jeho dodavatelé výhradně z regionu, který si pan Majer sám osobně objíždí a kontroluje podmínky, ve kterých jsou zvířata chovaná a jakou dostávají stravu.

Při výrobě uzenin není používána žádná mouka a to ani kukuřičná! Jsou proto vhodné i pro zákazníky, kteří dodržují bezlepkovou dietu. Mouka a strouhanka se používá pouze do výrobků, kam přirozeně patří, což je sekaná, jaternice, jelita a játrová zavářka.

Tak a teď už jen ochutnat ..

Více informací na:
www.reznictvimajer.cz
kontakt na partnera:
elbogdan@seznam.cz

© Copyright Tetínské farmářské trhy s.r.o. | webdesign